Apie mus

Kauno mišrus choras SALUTO

Kauno mišrus choras SALUTO gyvuoja nuo 2007 metų rudens. Salutiečiai – įvairaus amžiaus ir profesijų atstovai, chorinio meno mėgėjai, vienijami pomėgio dainuoti, kurstomi jaunatviško polėkio, kūrybiniu keliu vedami vadovės Ramutės Štreimikytės, kryptingai plėtoja savo biografiją, dainomis skleisdami kolektyve tvyrantį nuoširdumą, šilumą ir meilę muzikai.

Choras atlieka įvairių laikmečių, stilių ir žanrų lietuvių ir užsienio kompozitorių kūrinius, kuriuos dažniausiai vienija pasirinktų programų temos.

„Saluto“ – tai džiugus rankos mostas sveikinantis ir atsisveikinant, siunčiant aplinkiniams nuoširdžiausius linkėjimus.

„Saluto“ – pagarbos išraiška dainai, jos kūrėjui ir klausytojui.

„Saluto“ – nesibaigianti šventė, kurią sukuria buvimas su daina, buvimas kartu, buvimas dėl kitų – mūsų dainas klausančių.

Mūsų vadovė

Choro įkūrėja ir vadovė – Ramutė Štreimikytė. 2007 m. ji įkūrė mišrų chorą SALUTO, su kuriuo ruošia temines programas, nemažai koncertuoja Lietuvoje
ir už jos ribų. Choras yra kelių tarptautinių konkursų prizininkas.

Choro nariai

Chore dainuoja virš 30 dainininkų. Kolektyvas atlieka įvairių laikmečių, stilių ir žanrų lietuvių ir užsienio kompozitorių kūrinius, kuriuos dažniausiai vienija pasirinktų programų temos. Choro organizacinę bei pramoginę veiklą kuria ir vykdo patys choro nariai.

Išgirsk mus

Išgirskite kaip skamba choro SALUTO choristų balsai. Kviečiame aplankyti mus koncertuose, kurie skelbiami pagrindiniame puslapyje – Artimiausi reniginiai. Paklausykite garso įrašų arba pažvelkite ir išgirskite mūsų chorą video įrašuose iš įvairiausių koncertų.

Koncertinė veikla

Per penkiolika veiklos metų choras padainavo apie 400 kūrinių, paruošė virš dvidešimt
koncertinių programų Lietuvoje ir Europoje. Taip pat choras yra keleto tarptautinių chorų konkursų prizininkas.

Repertuaras

Choras SALUTO yra atviras įvairių stilių ir žanrų muzikai. Paspaudę nuorodą kampe, galite susipažinti su pilnu choro repertuaru.

Kelionės ir KITI ĮSPŪDŽIAI

Salutiečiai nemažai koncertuoja, kasmet surengdami apie dešimtį koncertų, bendradarbiauja su įvairiais meno kolektyvais, dalyvauja konkursuose, festivaliuose Lietuvoje bei užsienyje. Su koncertais lankėsi Prancūzijoje (2008), Vokietijoje (2009), Rusijoje (2010, 2014), Čekijoje (2011), Ispanijoje (2012), Austrijoje (2013), Anglijoje (2015), Bulgarijoje (2018), Norvegijoje (2019), Latvijoje (2020), Sakartvele (2022).